İdrar Yanmasına Ne İyi Gelir ?

Bir çay fincanı kaynar suyun içine, bir çay kaşığı nane katılıp, demlenmesi için kısa bir süre bekledikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

Her gün bir su bardağı peynir suyu içilmesi faydalı olacaktır.

Bir çay fincanı kaynar suyun içine,bir çay kaşığı sarı ballı baba otu katılıp, demleyip, günde iki öğün birer çay fincanı içilmelidir.

Bir çay fincanı soğuk suyun içine, bir çay kaşığı ebegümeci katıp on iki saat bekledikten sonra süzülerek, günde 2 kez, sabah kahvaltılarından yarım saat önce ve geceleri yatmadan önce birer çay fincanı içilmelidir.

Bir su bardağı kaynar suyun içine , ince kıyılmış, bir çay kaşığı hatmi kökü katılıp demlenmesi, günde 2 kez bir çay fincanı içilmelidir.

Bir su bardağı kaynar suyun içine , bir çay kaşığı karabaş otu katılıp demleyip, günde 2 kez birer çay fincanı tüketilmelidir.

Her gün iki veya üç bardak at kuyruğu (kırkkilit otu) çayı içmeye başlayın.

1 yemek kaşığı doğal elma sirkesi ve 1 çay kaşığı ham balı , bir çay bardağı ılık suya katıp günde iki kez içmek fayda sağlayacaktır.

İçeriğindeki yüksek miktarda antioksidan özelliği ile, nar suyu,  mesane duvarında oluşan bakteriler ile mücadele edeceği için , günde iki kez tüketmeniz size fayda sağlayacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!