Kalp Romatizmasına Ne İyi Gelir ?

Bir su bardağı ebatlarında haşlanmış su içine , ufak şekilde doğranmış iki buçuk çay kaşığı kuşkonmaz katılıp bunu demledikten sonra, sabah ve de akşam olmak suretiyle günde 2 kez birer su bardağı tüketilmelidir .

İki litre suyun içine , birer adet kereviz ve pırasa ufak şekilde doğranıp süzüldükten sonra , suyuna çok olmayacak şekilde tuz , bir çorba kaşığı zeytinyağı ve bir su bardağı limon suyu katılıp günde 2 kez sabah kahvaltılarından 20 dakika sonra ve uyumadan kırk beş önce birer su bardağı içilmelidir.

Bir su bardağı boyutunda sıcak suyun içine , bir çay kaşığı tarçın atıp , demleyip , kahvaltıdan yirmi beş dakika sonra ve yatmadan 40 dakika önce orta boy bir bardakta içilmelidir.

Aynı şekilde yukarıdaki tarçın anlatımında olduğu gibi, bir çay kaşığı karanfil ile de yapabilirsiniz.

Bir çay fincanı büyüklüğünde sıcak suyun içine , küçük doğranmış bir çay kaşığı hünnap katılıp demleyip sonrasında, günde 2 kez tüketilmesi fayda sağlayacaktır.

Bir su bardağı ebatlarında kaynar suyun içine , bir tatlı kaşığı süzme bal katılıp , günde 2 kez birer su bardağı içilmelidir.

Bir litre suyun içine , bir avuç kiraz sapı katılıp ,kaynatılmasının ardından süzülerek, günde 2 kez tok karnına birer su bardağı içilmelidir.

Yaklaşık bir su bardağı büyüklüğünde haşlanmış suyun içine , küçük küçük dilimlenmiş ,birer çay kaşığı ıhlamur ve oğul otunu katılıp demleyip , günde 2 kez tüketilmesi yararlı olacaktır .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!